Užsakytas prekes interneto parduotuvėje #peliukasirbizonas pristatome visoje Lietuvoje ir užsienyje. 

ATSISKAITYMAS:

* Visos prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais, įskaitant PVM. 

*Atsiskaitymai vykdomi bankiniu pavedimu arba mokėjimo inicijavimo paslauga. Visi mokėjimai vyksta pirkėjo banke, todėl apsipirkimas visiškai saugus.

*Pirkėjas sėkmingai atlikęs mokėjimą/pavedimą, bus automatiškai grąžintas į peliukasirbizonas.lt internetinę parduotuvę ir informuotas apie patvirtintą užsakymą.

*Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo, užsakymas anuliuojamas.

PRISTATYMO KAINOS IR TERMINAI:

*Pristatymo kaina Lietuvoje į Omniva paštomatą - 2.5 Eur.

*Pristatymo kaina užsienyje per Lietuvos paštą - 10 Eur.

*Jei pristatymo į užsienį kaina netenkina, prieš patvirtinant užsakymą, susisiekite su mumis [email protected] arba http://www.facebook.com/peliukasirbizonas. Mažesnio svorio prekės siuntimas gali kainuoti mažiau.

*Užsakymus išsiunčiame per 1-5 d.d. po apmokėjimo. Jeigu dėl nenumatytų priežasčių užsakymo terminas pasikeičia – klientas apie tai informuojamas asmeniškai telefonu ar/ir el. paštu.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS:

*Prekes galima grąžinti/pakeisti per 14 dienų originalioje pakuotėje, su etiketėmis, nenaudotas/nesugadintas. Tokias, kokios pas Jus atvyko. 

*Grąžinimo/keitimo išlaidos atitenka pirkėjui, išskyrus atvejus kai prekė nekokybiška ar gavote ne tą prekę, kurią užsakėte. 

*Grąžinant kokybišką prekę, pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. 

*Neatsiėmus siuntos iš paštomato, siuntimo išlaidos nebus grąžintos, taip pat bus nuskaičiuotas papildomas 2,5 Eur mokestis už prekės siuntimą atgal pardavėjui.

*Visais prekių grąžinimo/keitimo klausimais kreipkites į [email protected] arba http://www.facebook.com/peliukasirbizonas .

PRIVATUMO POLITIKA:

*Užsisakant prekes internetinėje parduotuvėje peliukasirbizonas.lt, pirkėjas privalo pateikti pirkimo metu prašomus duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
*Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų pirkimo metu pateikimą.
*Pateikdamas užsakymą pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.